Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Mediální partner - Pes přítel člověka

Hlavní partner - BCG

Jste zde

Pohár Městské policie Liberec - výsledky

Výsledky soutěže "O pohár Městské policie Liberec"

11. ročník celostátní soutěže služebních psů VELKÁ CENA MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC - VÝSLEDKY + FOTOGALERIE

V sobotu 23. dubna 2016 v Liberci proběhl 11. ročník celostátní soutěže služebních psů „VELKÁ CENA MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC". Pořadateli byla Městská policie Liberec a Kynologický klub Liberec-Pavlovice ve spolupráci s Centrem Vojenské kynologie AČR Chotyně, Vazební věznicí Liberec, firmou Krmiva Liberec a výrobcem krmiva pro psy a kočky Nativia s.r.o.
Nad celostátním kláním převzal záštitu primátor Statutárního města Liberec pan Tibor Batthyány, mediálním partnerem byl Týdeník policie.

10. JUBILEJNÍ ROČNÍK CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE SLUŽEBNÍCH PSŮ - VELKÁ CENA MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC - výsledky, galerie

Celostátní kynologickou soutěž v Liberci vyhrál psovod z Rýnovic

V sobotu 25. dubna 2015 v Liberci proběhl jubilejní ročník kynologické soutěže „VELKÁ CENA MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC". Pořadateli byla Městská policie Liberec a Kynologický klub Liberec-Pavlovice ve spolupráci s Centrem Vojenské kynologie AČR Chotyně, Vazební věznicí Liberec a výrobcem krmiva pro psy Annamaet Petfoods, Inc.
Nad celostátním kláním převzal záštitu primátor Statutárního města Liberec pan Tibor Batthyány, mediálním partnerem byl Policejní deník.

9. ROČNÍK SOUTĚŽE SLUŽEBNÍCH PSŮ VELKÁ CENA MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC - VÝSLEDKY, FOTOGALERIE

V sobotu 26. dubna 2014 se sjelo 26 z 27 přihlášených účastníků se svými služebními psy z Čech, Moravy a Slovenska, aby poměřili své síly na 9. ročníku celostátní soutěže služebních psů Velká cena Městské policie Liberec.

Asi dvě stovky diváků mohly sledovat výkony služebních psů z městských policií, Celní správy ČR, Vězeňské služby ČR, Vojenské policie AČR, Policie ČR, ale i z civilních kynologických klubů. Nejvzdálenějším účastníkem byl služební pes z Mestské Polície Šamorín, Slovenská republika.

8. ročník soutěže služebních psů „VELKÁ CENA K-9unit O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC“ - VÝSLEDKY, GALERIE

V sobotu 27. dubna 2013 se sjelo z celé České republiky do areálu Kynologického klubu Liberec-Pavlovice z 34 přihlášených, 32 soutěžících se svými psími parťáky, aby změřili síly a připravenost do služby v 8. ročníku soutěže služebních psů „VELKÁ CENA K-9unit O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC"

7. ročník soutěže služebních psů „O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC“ - VÝSLEDKY, GALERIE

V sobotu 28. dubna 2012 se sjelo z celé České republiky do areálu Kynologického klubu Liberec-Pavlovice 27 soutěžících se svými psími parťáky, aby změřili síly a připravenost do služby v 7. ročníku soutěže služebních psů O pohár Městské policie Liberec.

Tuto soutěž již tradičně připravila Městská policie Liberec a Kynologický klub Liberec - Pavlovice ve spolupráci s Veterinární základnou Armády ČR Chotyně, Vazební věznicí Liberec, Věznicí Rýnovice a výrobcem krmiv pro psy a kočky Purina Proplan.

6. ROČNÍK SOUTĚŽE SLUŽEBNÍCH PSŮ O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC - VÝSLEDKY - GALERIE

Městská policie Liberec a Kynologický klub Liberec-Pavlovice uspořádali ve spolupráci s výrobcem krmiv Proplan, Veterinární základnou Armády ČR Chotyně, Vazební věznicí Liberec a Věznicí Rýnovice v sobotu 7. května 2011 již

6. ročník soutěže služebních psů „O pohár Městské policie Liberec".

5. ročník soutěže služebních psů " O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC " - VÝSLEDKY, GALERIE

4. ROČNÍK SOUTĚŽE SLUŽEBNÍCH PSŮ "O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC" - VÝSLEDKY, GALERIE

Za slunečného počasí přivítal 4. ročník soutěže služebních psů  „ O pohár Městské policie Liberec" v areálu Kynologického klubu Liberec - Pavlovice 41 soutěžících z 42 přihlášených, milovníky kynologie i rodiny s dětmi, kterých se přišlo podívat okolo dvou set.

 

3. ročník soutěže služebních psů „O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC“ - VÝSLEDKY - GALERIE


Sobota v Liberci patřila služebním psům

V sobotu 26. dubna 2008 se do areálu Kynologického klubu Liberec-Pavlovice sjelo
42 služebních psů se svými psovody z celé České republiky, aby změřili síly v
soutěži pořádané Statutárním městem Liberec-Městskou policií Liberec a
Kynologickým klubem Liberec-Pavlovice ve spolupráci s Veterinární základnou
Armády ČR Grabštejn, Vazební věznicí Liberec a Věznicí Rýnovice,

2. ročník soutěže služebních psů „O pohár Městské policie Liberec“ - výsledky

Tuto sobotu-5. května 2007 se do areálu Kynologického klubu Liberec-Pavlovice sjelo 14 služebních psů, aby zde v disciplínách poslušnosti a obrany soutěžili o putovní pohár Městské policie Liberec.

Přihlásit se k odběru RSS - Pohár Městské policie Liberec - výsledky