Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Mediální partner - Pes přítel člověka

Hlavní partner - BCG

Jste zde

Liberecký pohár - výsledky

Výsledky soutěže "O Liberecký pohár"

34. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - VÝSLEDKY, FOTO

34. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty byl pod záštitou hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty a primátora Statutárního města Liberec pana Tibora Batthyányho, kteří se osobně zúčastnili zahájení soutěže.

33. ročník celostátní soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - VÝSLEDKY, FOTOGALERIE

V sobotu 27. září 2014 se do areálu Kynologického klubu Liberec - Pavlovice sjelo z celé České republiky a převážně z Libereckého kraje 45 ze 47 přihlášených psů různých plemen se svými psovody, aby poměřili své síly v 5 kategoriích a disciplínách stopa, poslušnost, obrana.

Soutěž posuzovali páni rozhodčí Pavel Palfi a Jaroslav Tišl, figuranty na obranách byli Karel Vittiš a Filip Gavor.

Akce byla podpořena Sportovním fondem Statutárního města Liberec.

Výsledky jednotlivých kategorií:

32. ročník soutěže psů O liberecký pohár - VÝSLEDKY, FOTOGALERIE

V sobotu 28.9.2013 uspořádal Kynologický klub Liberec-Pavlovice 32. ročník soutěže psů O liberecký pohár, memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty.
35 psů různých plemen bylo posouzeno v kategorii ZM, ZVV1 a ZVV2 dle Národního zkušebního řádu v disciplínách poslušnost a obrana a dále v kategorii stopa podle speciálních kriterií. Celému dění přihlíželo okolo dvou stovek diváků.
A jak to všechno dopadlo ?

31. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - VÝSLEDKY, FOTOGALERIE

Tuto sobotu se v areálu Kynologického klubu Liberec-Pavlovice uskutečnil 31. ročník soutěže psů O liberecký pohár, kterého se zúčastnilo rekordních 53 závodníků a psů z celé republiky, kteří změřili své síly v disciplínách poslušnost a obrana. Nově se soutěžilo i v pachových pracech, pro které byla vyčleněna zvláštní kategorie.
Na rozdíl od psovodů a diváků vyhovovalo chladnější počasí nejvíce psím svěřencům, pro které bylo plnění úkolů mnohem příjemnější než za většího tepla.

JUBILEJNÍ 30. ročník závodu sportovních psů "O LIBERECKÝ POHÁR" - VÝSLEDKY + FOTOGALERIE

PŘIDÁNO VIDEO Z UKÁZEK - NÍŽE

Kynologický klub Liberec - Pavlovice uspořádal v sobotu dne 17. září 2011

 

jubilejní 30. ročník soutěže psů „O LIBERECKÝ POHÁR - memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty".

 

29. ročníku soutěže psů O liberecký pohár - VÝSLEDKY

V sobotu 18. září 2010 se do areálu Kynologického klubu Pavlovice sjelo 36 psovodů se svými psy, aby za hezkého slunečného počasí porovnali své síly, umění a schopnosti v disciplínách poslušnost a obrana na

29. ročníku soutěže psů O liberecký pohár, memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty.

28. ročník soutěže psů „O liberecký pohár" - výsledky

28. ročník soutěže psů „O liberecký pohár - memoriál Rudolfa Bárty a Josefa Velechovského"


V sobotu 19. září 2009 se za slunečného počasí sjel do areálu Kynologického klubu Liberec - Pavlovice na dnešní dobu rekordní počet 46 psích závodníků se svými psovody, aby poměřili síly v 28. ročníku soutěže psů „O liberecký pohár - memoriál Rudolfa Bárty a Josefa Velechovského".

27. ročník soutěže psů „O liberecký pohár – memoriál Rudolfa Bárty a Josefa Velechovského“ - VÝSLEDKY

V sobotu 20. září 2008 se sjelo do areálu Kynologického klubu Liberec – Pavlovice 22 psích závodníků se svými psovody, aby poměřili síly v 27. ročníku soutěže psů „O liberecký pohár – memoriál Rudolfa Bárty a Josefa Velechovského“.

26. ročník soutěže "O liberecký pohár" - výsledky

V sobotu 22. září 2OO7 proběhl v areálu Kynologického klubu Liberec – Pavlovice 26. ročník soutěže psů „O liberecký pohár – memoriál Rudolfa Bárty a Josefa Velechovského“, kterého se, za příjemného slunečného počasí zúčastnilo 27 závodníků, převážně z Libereckého kraje, kteří soutěžili ve 3 kategoriích, vždy v disciplině poslušnost a obrana. Záštitu nad soutěží převzal, tak jako v minulých ročnících, primátor Statutárního města Liberec pan Ing. Jiří Kittner.

20. ročník soutěže "O LIBERECKÝ POHÁR" - výsledky

Dne 22. září 2001 se v areálu klubu uskutečnil jubilejní 20. ročník soutěže "O LIBERECKÝ POHÁR". Po loňském "znovuvzkříšení" si tento závod získává opět oblibu mezi pejskaři. Tentokrát se na jednodenní obranářský závod v kat. ZVV 1/ZMP1, ZVV2 a IPO 3 sjelo na 51 závodníků - v ZVV1 - 26, v ZVV2 - 9, IPO3-13 a ZMP1-3 účastníci.

Přihlásit se k odběru RSS - Liberecký pohár - výsledky