Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Mediální partner - Pes přítel člověka

Hlavní partner - BCG

Jste zde

Klubový závod - výsledky

Výsledky kubového závodu

20. ročník KLUBOVÉHO ZÁVODU Kynologického klubu Liberec-Pavlovice - VÝSLEDKY + FOTOGALERIE

V sobotu 12. března 2016 proběhl v našem klubu již 20. ročník Klubového závodu, který byl určen pro všechny, kdo si chtěl vyzkoušet atmosféru závodů či zkoušek se vším všudy, která se v nácviku nedá simulovat.

Aby si psovodi
nekazili metodické postupy výcviku, bylo možno cviky provádět i
nácvikově, samozřejmě s bodovou ztrátou. 

Celkem nastoupilo 26 psovodů do 4 kategorií - ZZO (rozšířené o překážky) + ZM, ZVV 1 a ZVV 2 v disciplínách poslušnost a obrana.  

19. ročník KLUBOVÉHO ZÁVODU Kynologického klubu Liberec-Pavlovice - VÝSLEDKY + FOTOGALERIE

V sobotu 14. března 2015 se konal 19. ročník KLUBOVÉHO ZÁVODU Kynologického klubu Liberec-Pavlovice. Ač předpověď počasí vyhrožovala celodenním deštěm, od rána bylo poměrně hezky, i když chladno, a po obědě dokonce vysvitlo i sluníčko.

18. KLUBOVÝ ZÁVOD - VÝSLEDKY, FOTKY

18. KLUBOVÉHO ZÁVODU Kynologického klubu Pavlovice se přes ranní nepříznivé počasí zúčastnilo úctyhodných 33 členů klubu (vyjma 5 hostů z jiných klubů), kteří se svými svěřenci soupeřili v kategorii ZZO, ZM, ZVV1 a v nově zavedené kategorii TART.

VÝSLEDKY:

KATEGORIE ZZO (poslušnost+kruhovka)
1.místo Giro a Markéta Štulíková
2.místo Geri a Blanka Wernerová
3.místo Sindy a Marie Rezlerová

KATEGORIE ZM
1.místo Akim a Lenka Rousová
2.místo Métis a Biljana Pandovová
3.místo Bravo a Pavel Jurkovič

17. Klubový závod

V sobotu 16. března 2013 se v areálu Kynologického klubu Liberec - Pavlovice konal již 17. Klubový závod určený pro členy klubu, aby si před novou výcvikovou sezonou vyzkoušeli atmosféru závodů a zároveň zjistili jak jsou na tom ve vycvičennosti svých čtyřnohých kamarádů.

Oproti minulým ročníkům byl areál pokryt souvislou sněhovou pokrývkou s teplotou -10 stupňů, tak to vypadlo spíš na vánoční pohár. Náladu zlepšilo mírné oteplení a především příjemné jarní sluníčko kolem poledne.

16. KLUBOVÝ ZÁVOD - VÝSLEDKY, FOTOGALERIE

V sobotu 24. března 2012 se v areálu klubu konal tradiční 16. klubový závod.

Účelem této akce je, aby si naši členové a jejich svěřenci vyzkoušeli atmosféru závodů nebo zkoušek, jaké by to bylo, kdyby to bylo na "ostro".

Protože se jedná o takové klubové přezkoušení, bylo povoleno provádět rozpracované cviky nácvikově, byť za ztrátu nějakého toho bodíku, aby nedošlo k narušení metodiky výcviku.

15. KLUBOVÝ ZÁVOD - VÝSLEDKY - FOTKY

V sobotu 26. března 2011 se v areálu Kynologického klubu Liberec - Pavlovice pod záštitou výrobce krmiv pro psy a kočky Purina ProPLAN uskutečnil 15. ročník Klubového závodu, kterého se zúčastnilo 22 členů klubu.

Klubový závod se pořádá proto, aby si psovodi klubu prověřili svou připravenost a připravenost svého svěřence zvládnout disciplinu poslušnosti a obrany. Zároveň to je jedinečná příležitost, jak si vyzkoušet atmosféru skutečných závodů, kterých se během sezony účastní.

Soutěže: 

14. KLUBOVÝ ZÁVOD - vyhodnocení

13. KLUBOVÝ ZÁVOD – VÝSLEDKY + FOTO

V sobotu 14. března 2009 se v našem klubu konal již tradičně pod záštitou našeho partnera  f. PURINA ProPLAN 13. Ročník Klubového závodu.


Ač je třináctka nešťastné číslo, tak tentokrát byla krátká jak na pořadatele, závodníky,tak i na počasí. Za téměř jarního počasí se sešlo 31 psů se svými psovody, aby změřili své síly v poslušnosti  a obraně v kategoriích ZAČÁTEČNÍK, ZM, ZVV1 a ZVV2 dle Národního zkušebního řádu.

12. klubový závod Kynologického klubu Liberec – Pavlovice

V sobotu 15. března 2008 se v našem Kynologickém klubu Liberec – Pavlovice konal již 12. klubový závod dle NZŘ.
Byly vyhlášeny kategorie ZM, ZVV1, ZVV2 a nově - samostatná kategorie ZAČÁTEČNÍCI, kam se mohli přihlásit ti, kteří s výcvikem psa teprve začínají.
Další novinkou byla možnost výběru – místo obrany splnit disciplinu pachové práce. Této nabídky využili 4 závodníci.

Přihlásit se k odběru RSS - Klubový závod - výsledky