Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Mediální partner - Pes přítel člověka

Hlavní partner - BCG

Jste zde

4. ROČNÍK SOUTĚŽE SLUŽEBNÍCH PSŮ "O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC" - VÝSLEDKY, GALERIE

Za slunečného počasí přivítal 4. ročník soutěže služebních psů  „ O pohár Městské policie Liberec" v areálu Kynologického klubu Liberec - Pavlovice 41 soutěžících z 42 přihlášených, milovníky kynologie i rodiny s dětmi, kterých se přišlo podívat okolo dvou set.

 

Soutěže, kterou uspořádala Městská policie Liberec společně s Kynologickým klubem Liberec-Pavlovice, se zúčastnili příslušníci Armády ČR, Policie ČR, Hradní stráže, Vojenské policie, městských a obecních policií, vězeňské služby a kynologických klubů.
Účast přijali i dva psovodi z Policajného zboru Slovenské republiky.

Mimořádně přínosná byla také návštěva kolegů z Ruské federace - instruktorka výcviku psů letiště Moskva a Německa - vrchní inspektor celní správy Žitava.

Divácky atraktivní byly především disciplíny: zadržení pachatele na jízdním kole či zadržení pachatele před vodu.

První místo obsadil Grim Laroja s Martinem Kobrčem z útvaru VS ČR Rýnovice. Pouhé dva body za nimi se umístil Cash Vědusk s Jiřím Kolář z Městské policie Liberec. Na třetím místě pak Negundor s Martinem Růžičkou z SKP Jihlava.

V družstvech byla na prvním místě dvojice Petra Piskáčková s Roxy Malidaj a Jiří Kolář s Cashem Vědusk. Na druhém místě se umístili Martin Kobrč s Grimem Laroja a Pavel Rouček s Lexem z Hückelovy vily. Třetí místo patří Stanislavu Doležalovi s Bodiem od Mlazických tůní Martinu Vlčkovi se Steelem.

Cenu za nejlepší zadržení s protiútokem obdržel Cash Vědusk s Jiřím Kolářem.

Všem blahopřejeme.

 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE - JEDNOTLIVCI:

Start číslo Příjmení Jméno Jméno psa Chovná stanice Útvar Poslušnost Obrana
CELKEM
průzkum označení osoby prohlídka, výslech přepad Ovladatelnost přepad při eskortě Ovladatelnost zadržení přes vodu Ovladatelnost zadržení na kole Ovladatelnost zákrok proti ozbr. Ovladatelnost zákrok v místnosti zadržení s protiútokem Ovladatelnost Celkem obrana
7 KOBRČ MARTIN GRIM LAROJA VS ČR RÝNOVICE 49 10 10 10 20 5 20 5 50 0 48 5 0 0 50 98 5 336 385 1
11 KOLÁŘ JIŘÍ CASH VĚDUSK MP LIBEREC 48 10 10 0 20 5 20 5 50 5 50 5 0 0 50 100 5 335 383 2
8 RŮŽIČKA MARTIN NEGUNDOR bez PP SKP JIHLAVA 47 10 10 10 20 4 20 5 47 0 50 3 0 0 50 100 5 334 381 3
29 DOLEŽAL STANISLAV BODIE OD MLAZICKÝCH TŮNÍ VÚ STARÁ BOLESLAV 47 10 10 10 20 5 20 5 47 3 48 5 0 0 46 100 3 332 379 4
31 VANÍK PETR HOOK bez PP VS ČR HORNÍ SLAVKOV 48 9 10 8 20 3 20 5 45 5 47 5 0 0 48 98 5 328 376 5
41 PISKÁČKOVÁ PETRA ROXY MALIDAJ VS ČR PLZEŇ 45 10 10 10 20 0 20 5 50 0 50 0 0 0 50 100 0 325 370 6
19 PROCHÁZKA TOMÁŠ PEDRO Z HÜCKELOVY VILY VÚ CHOTYNĚ 48 10 10 9 19 4 20 5 50 0 40 0 0 0 50 97 3 317 365 7
17 TRAUČ DAVID ART bez PP MP ÚSTÍ NAD LABEM 46 10 10 10 20 4 20 5 48 5 48 5 0 0 47 80 5 317 363 8
2 ROUČEK PAVEL LEX Z HÜCKELOVY VILY VSSK JIŘICE 48 10 10 10 20 4 19 4 46 3 50 4 0 0 43 92 0 315 363 9
32 VALENTA VÁCLAV TARZAN bez PP MP HL.M. PRAHY 45 10 10 10 20 3 20 3 46 0 38 5 0 0 48 97 2 312 357 10
12 VLČEK MARTIN STEEL bez PP VÚ STARÁ BOLESLAV 48 10 10 10 20 4 20 4 48 0 43 5 0 0 35 84 5 298 346 11
3 NOVÁK PETR YUCATAN ALPHVILLE BOHEMIA VS ČR VALDICE 45 4 10 0 20 5 20 5 41 3 40 5 0 0 47 95 5 300 345 12
23 KOZÁK JIŘÍ ENZO VENUŠINA SOPKA MP HL.M. PRAHY 47 9 10 8 20 0 20 0 50 0 38 3 0 0 46 90 0 294 341 13
22 ANDRLE FILIP AKIM bez PP VÚ STARÁ BOLESLAV 47 10 10 9 20 5 17 4 40 0 40 3 0 0 41 90 3 292 339 14
25 DOČEKAL ROBIN BAK bez PP VP OLOMOUC 49 10 10 9 20 5 0 0 48 0 37 5 0 0 48 98 0 290 339 15
21 PACHMAN PETR FOX LAROJA OSTRAHA LETIŠTĚ 45 10 5 9 20 0 20 0 47 0 38 0 0 0 48 95 0 292 337 16
9 KIESSLING MARTIN MAX ČERNÝ OBELISK ZKO DAČICE 50 10 2 10 20 5 20 4 50 5 0 0 0 0 47 98 5 276 326 17
38 ERNEKR JIŘÍ CIRUS bez PP VÚ PRAHA-KBELY 49 0 0 0 0 0 20 5 40 0 48 5 0 0 50 100 2 270 319 18
6 SLÁDEK FRANTIŠEK ALAN bez PP OSTRAHA LETIŠTĚ 48 8 10 10 17 5 17 5 45 4 40 5 0 0 23 78 0 267 315 19
28 LÍZNER MARTIN BAX KING GLADIATOR ZKO JINONICE 45 10 5 0 20 0 0 0 47 0 35 0 0 0 50 98 0 265 310 20
1 HURŇÁK LUBOMÍR FLASCH POLÍCIA SLOVAKIA POLIC. SB. SR PREŠOV 48 10 10 10 0 0 0 0 49 0 30 2 0 0 50 95 5 261 309 21
18 PAVLOUSEK MICHAL CHESTER LAROJA VS ČR RÝNOVICE 35 0 0 0 0 0 20 5 50 0 46 0 0 0 48 98 0 267 302 22
15 MOŠOVSKÁ GABRIELA EMA CASSIDY LETŇANSKÁ HVĚZDA ZKO KLADNO-ROZDĚLOV 46 9 10 10 0 0 20 4 42 0 28 5 0 0 30 92 5 255 301 23
24 BENEŠ JAN 0 bez PP MP HAVÍŘOV 42 3 6 9 20 5 18 5 43 5 40 5 0 0 0 93 5 257 299 24
35 TOMÍČEK JIŘÍ ADDIS bez PP VS ČR HORNÍ SLAVKOV 29 10 10 9 19 5 19 5 0 0 35 5 0 0 50 95 5 267 296 25
20 ČERNÝ PAVEL PRAM Z ELBU VS ČR ORÁČOV 41 10 10 9 18 0 18 1 42 0 37 0 0 0 30 78 0 253 294 26
5 ŠOLC PETR ANDY   VP OLOMOUC 46 10 10 8 20 3 20 4 0 0 46 0 0 0 27 78 0 226 272 27
14 SUCHÝ VÁCLAV RONJA bez PP ROTOBUL 46 0 0 0 0 0 20 5 47 0 25 5 0 0 30 94 0 226 272 28
34 ROČKOVÁ BARBORA FRAJER OD ZLATÉ VYDRY ObŘSCP PRAHA 43 7 10 0 18 5 18 5 47 0 25 5 0 0 0 80 5 225 268 29
33 FIRMAN PETR ROKY bez PP VS ČR LIBEREC 46 10 10 8 19 5 20 5 0 0 40 5 0 0 0 94 5 221 267 30
27 CABÁK LUBOMÍR GENT bez PP MP HAVÍŘOV 41 0 0 0 0 0 20 5 46 5 40 5 0 0 0 97 5 223 264 31
30 SVOBODOVÁ ROMANA TYRAS bez PP POLICIE ČR LIBEREC 49 10 10 10 20 5 20 0 46 0 43 0 0 0 47 0 0 211 260 32
39 DROBNÝ JIŘÍ BUTCH NO-ROT VS ČR VINAŘICE 47 10 10 4 20 0 20 0 50 0 50 0 0 0 48 0 0 212 259 33
40 MICHL KAREL LACI bez PP VÚ STARÁ BOLESLAV 29 10 10 9 20 5 0 0 45 5 0 0 0 0 0 97 5 206 235 34
36 NOVÁK TOMÁŠ ALEX ELDEGI ZKO ZVLENĚVES 47 5 10 0 0 0 20 5 50 0 48 0 0 0 48 0 0 186 233 35
10 MOŠOVSKÁ MICHAELA ARGO bez PP MP KLADNO 40 0 0 0 0 0 20 5 38 3 30 5 0 0 0 75 5 181 221 36
4 JELÍNKOVÁ HANA ART bez PP VÚ PRAHA-KBELY 44 0 0 0 0 0 18 0 0 0 42 0 0 0 20 80 0 160 204 37
16 ŠENOLT JIŘÍ ARES bez PP ZKO JINONICE 45 0 0 0 0 0 20 5 46 0 0 0 0 0 0 82 5 158 203 38
13 NOGA ANTON ERDO POLÍCIA SLOVAKIA POLIC. SB. SR ŽILINA 47 10 10 10 20 0 19 5 0 0 40 0 odstoupil     0 0 114 161 39
26 KOPECKÝ VÁCLAV ŽET Z JIPOME MP HL.M. PRAHY 49 6 5 0 0 0 18 0 42 0 35 5 0 0 odstoupil     111 160 40
37 HOUDOVÁ NINA TEDY GÁJA NOVA MP KLADNO 41 0 0 0 0 0 17 5 20 0 0 0 odstoupila       0 42 83 41

VÝSLEDKY SOUTĚŽE - DRUŽSTVA:

Pořadí Člen 1 Body Člen 2 Body Celkem
1. KOLÁŘ 383 PISKÁČKOVÁ 370 753
2. KOBRČ 385 ROUČEK 363 748
3. VLČEK 346 DOLEŽAL 379 725
4. KIESSLING 326 RŮŽIČKA 381 707
5. VALENTA 357 KOZÁK 341 698
6. TOMÍČEK 296 VANÍK 376 672
7. SLÁDEK 315 PACHMAN 337 652
8. SUCHÝ 272 TRAUČ 363 635
9. DOČEKAL 339 ŠOLC 272 611
10. NOVÁK 345 DROBNÝ 259 604
11. NOVÁK 233 PROCHÁZKA 365 598
12. ČERNÝ 294 PAVLOUSEK 302 596
13. ANDRLE 339 MICHL 235 574
14. MOŠOVSKÁ 301 ROČKOVÁ 268 569
15. CABÁK 264 BENEŠ 299 563
16. FIRMAN 267 SVOBODOVÁ 260 527
17. ERNEKR 319 JELÍNKOVÁ 204 523
18. ŠENOLT 203 LÍZNER 310 513
19. HURŇÁK 309 NOGA 161 470
20. MOŠOVSKÁ 221 HOUDOVÁ 83 304

FOTO - MPL

FOTO - Ing. Milan Drbohlav 

FOTO - Ing. Lucka Ježková

FOTO - Gabča Mošovská

FOTO - Ing. Zdeněk Nováček

VIDEO - Zde můžete shlédnout dvouhodinové video zcelého průběhu závodu