Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Mediální partner - Pes přítel člověka

Hlavní partner - BCG

Jste zde

20. ročník soutěže "O LIBERECKÝ POHÁR" - výsledky

Dne 22. září 2001 se v areálu klubu uskutečnil jubilejní 20. ročník soutěže "O LIBERECKÝ POHÁR". Po loňském "znovuvzkříšení" si tento závod získává opět oblibu mezi pejskaři. Tentokrát se na jednodenní obranářský závod v kat. ZVV 1/ZMP1, ZVV2 a IPO 3 sjelo na 51 závodníků - v ZVV1 - 26, v ZVV2 - 9, IPO3-13 a ZMP1-3 účastníci.
Ač počasí do poslední chvíle hrozilo deštěm, v den závodu se vyčasilo a dokonce vysvitlo i sluníčko. Bohužel deště během předcházejících dnů byly příčinou, že několik závodníků svoji účast nakonec odvolalo. Sešlo se zde i spousta diváků jak z řad pejskařů, tak i široké veřejnosti, která si tuto akci oblíbila již loni.
Bezchybný průběh celého závodu měl na starosti již sehraný tým oragnizačního výboru pod vedením ředitele závodu - předsedy klubu J. Koláře, který rovněž celý závod připravoval. Všem, kteří pomáhali, ať už v terénu, kuchyni nebo v kanceláři patří velký dík, stejně tak i pánům rozhodčím - V. Babičkovi, L. Machovi a P. Palfimu, kteří stejně jako loni velice objektivně posoudili výkony soutěžících; bezchybným výkonům figurantů B. Škodovi, P. Vinšovi, K. Vittišovi a V. Filipovi. V neposlední řadě patří dík všem sponzorům - jsou uvedeni výše, bez jejichž pomoci a spolupráce by tento závod nevznikl a ing. Drbohlavovi, který pro tento závod vytvořil program pro zpracování výsledků, který umí snad absolutně vše. Díky tomu byli všichni přítomní průběžně a aktuálně informováni o průběžném hodnocení.


Výsledky závodu:

Kat. ZVV 1 - Bad a Fr. Janků, ZKO Turnov - 190b.
Kat. ZVV 2 - Ambra a K. Šoršová, ZKO Hrádek n/N - 176b.
Kat. IPO 3 - Atyr a J. Suske, ZKO Lukášov - 189b.
Malá plemena dle ZMP1 - Hack a ing. P. Šourek, ZKO Pavlovice - 161b.
Nejlepší obranář -Atyr a J. Suske, ZKO Lukášov - 189b.
Nejlepší mládežník - Cedra a M. Szilagyi, ZKO Proseč - 175b.

Absolutním vítězem a držitelem putovního poháru pro rok 2001 se stal zaslouženě Atyr a Josef Suske, ZKO Lukášov - 189b.


Všichni umístění na 1.-3. místě obrželi kromě pohárů velice pěkné ceny - např. na prvních místech v kat. ZVV1-radiomagnetofon, ZVV2-mikrovlnná trouba, IPO3-satelitní komplet. Každý účastník obdržel diplom.
Večer se konala v restauraci sousedního Autokempu Pavlovice společenská zábava na počest jubilea závodu a jeho vítěze, kdy k poslechu i tanci hráli dvě kapely.
V roce 2002 připravujeme tento závod jako dvoudenní včetně pachových stop.

Termín 21. ročníku byl předběžně stanoven na 21. září 2002
propozice budou zveřejněny na této internetové stránce cca v květnu-červnu 2002