Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Mediální partner - Pes přítel člověka

Hlavní partner - BCG

Jste zde

13. KLUBOVÝ ZÁVOD – VÝSLEDKY + FOTO

V sobotu 14. března 2009 se v našem klubu konal již tradičně pod záštitou našeho partnera  f. PURINA ProPLAN 13. Ročník Klubového závodu.


Ač je třináctka nešťastné číslo, tak tentokrát byla krátká jak na pořadatele, závodníky,tak i na počasí. Za téměř jarního počasí se sešlo 31 psů se svými psovody, aby změřili své síly v poslušnosti  a obraně v kategoriích ZAČÁTEČNÍK, ZM, ZVV1 a ZVV2 dle Národního zkušebního řádu.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o neoficiální závod, který náš klub pořádá na začátku sezóny, aby si psovodi i jejich svěřenci vyzkoušeli atmosféru skutečných závodů a zjistili stupeň vycvičenosti svých miláčků, posuzování se ujali instruktoři klubu - Magda Rychnovská, Nicole Hladíková, Pepa Havel a Jirka Kolář. V roli figurantů se předvedl Michal Firman, Karel Vittiš a svou příležitost dostal i náš nejmladší figurant Kuba Schönfeld, který předvedl hezkou práci v kruhovce, kterou místo obrany absolvovali psi zařazeni do kategorie začátečník.

A jak vše dopadlo ?

Kategorie ZVV2: 1. místo Fin a Leona Říhová
2. místo Nick a Zuzka Mrňáková
3. místo nebylo hodnoceno

Kategorie ZVV1: 1. místo Kora a Markéta Bártová
2. místo Ibbo a Lucka Suchardová
3. místo Athena a Biljana Hoduláková

Kategorie   ZM: 1. místo Amee a Sváťa Berka
2. místo Gen a Jana Krejčová
3. místo Celli a Marcela Dlabolová

Kategorie ZAČÁTEČNÍK: 1. místo Dasty a Míla Pěnkavová
2. místo Lucky a Markéta Krejčová
3. místo Art a Jirka Brunclík
BLAHOPŘEJEME !!!

Všichni účastníci si odnesli dárek a vítězové pak ceny od našeho patnera Purina ProPLAN, kterému děkujeme za vzornou a bezchybnou spolupráci.

Teď už nezbývá než doufat, že účastníci toho závodu se zúčastní i toho oficiálního - 28. ročníku O liberecký pohár, který se letos koná v sobotu 19. září.

foto ze závodu

Jirka Kolář, předseda klubu