Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Mediální partner - Pes přítel člověka

Hlavní partner - BCG

Jste zde

31. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - VÝSLEDKY, FOTOGALERIE

Tuto sobotu se v areálu Kynologického klubu Liberec-Pavlovice uskutečnil 31. ročník soutěže psů O liberecký pohár, kterého se zúčastnilo rekordních 53 závodníků a psů z celé republiky, kteří změřili své síly v disciplínách poslušnost a obrana. Nově se soutěžilo i v pachových pracech, pro které byla vyčleněna zvláštní kategorie.
Na rozdíl od psovodů a diváků vyhovovalo chladnější počasí nejvíce psím svěřencům, pro které bylo plnění úkolů mnohem příjemnější než za většího tepla.

Akce byla podpořena Sportovním fondem Statutárního města Liberec.

V kategorii ZZO se na 1.místě umístila Charry s Monikou Brzoňovou z Kynologického klubu Liberec - Pavlovice.
V kategorii ZM se na 1. místě umístil Dutch a Hana Lenková z Kynologického klubu Liberec - Pavlovice.
V kategorii ZVV 1 se na 1. místě umístila Feigee od Vítkovy hory a Hájková Kateřina z Kynologického klubu Praha-Uhříněves-Rychety.
V kategorii STOPA se na 1. místě umístila rovněž dvojice Feigee od Vítkovy hory a Hájková Kateřina z Kynologického klubu Praha-Uhříněves-Rychety.


V nejvyšší kategorii ZVV 2 se na 1. místě umístil a zároveň absolutním vítězem se stal pes Bárt a Martin Sezima z Kynologického klubu Lomnice nad Popelkou.


Nejlepším obranářem se stal Dutch Hany Lenkové a cenu za nejlepší poslušnost obdržela Akira z Hudánkovy zahrady s Markétou Gavorovou.


V soutěži družstev si nejlépe vedla čtveřice Nippy de Alphaville Bohemia s Helenou Jarošíkovou a Bárt s Martinem Sezimou z Kynologického klubu Lomnice nad Popelkou.


Velký dík patří sponzorům, bez kterých by tato soutěž nemohla být uskutečněna, rozhodčím panu Pavlovi Palfimu a Ladislavovi Machovi, figurantům obran panu Karlovi Vittišovi, Lukášovi Loždincovi a Filipovi Govorovi, stejně tak všem členům Kynologického klub Pavlovice, kteří se podíleli na zajištění průběhu celé soutěže.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA (dole v příloze)

VYSÍLÁNÍ TV GENUS PLUS -  od 6. minuty 20. sec.

FOTKY - ING. MILAN DRBOHLAV

FOTKY - DORA VÁŇOVÁ

FOTKY - JANA LANGHOF

FOTKY - ING. ANDREA KLOVRZOVÁ

PřílohaVelikost
PDF icon LP 2012 výsledky.pdf259.67 KB
Image icon LP 2012 výsledky.jpg389.06 KB